Vestiging Naaldwijk


WERKPLAATSAFSPRAAK MAKEN

Niham Westland B.V.
Dijkweg 71
2671CW Naaldwijk
Telefoon: 0174 – 622551

KvK: 27220348
Bank: ABN AMRO
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL39ABNA0421935987

Correspondentieadres
Postbus 145
2260 AC LEIDSCHENDAM

 

 

 

Receptie
Maandag t/m vrijdag: 07:45 – 17:30 uur
email: receptiewestland@niham.com

Werkplaats
Maandag t/m vrijdag: 08:10 – 17:00 uur
Email: wplwestland@niham.com

Magazijn
Maandag t/m vrijdag: 08:10 – 17:00 uur
Email: partswestland@niham.com

Showroom
Maandag t/m donderderdag 09:00 – 17:30 uur 
Vrijdag 09:00 – 21.00 uur
Zaterdag: 10.00 – 16.00 uur
Email: verkoopwestland@niham.com

Medewerkers

Mark Rops

Mark Rops

vestigingsmanager / verkoopadviseur
E-mail: rops@niham.com
Ramón Vlielander

Ramón Vlielander

verkoopadviseur
E-mail: vlielander@niham.com
Jeroen Hanegraaff

Jeroen Hanegraaff

verkoopadviseur
E-mail: hanegraaff@niham.com
Ciska Sweeris – Leen

Ciska Sweeris – Leen

receptioniste
E-mail: sweeris@niham.com
Nick Kros

Nick Kros

receptionist / partsmanager
E-mail: kros@niham.com
Peter Hollaar

Peter Hollaar

werkplaatsreceptionist
E-mail: hollaar@niham.com
Michael Bode

Michael Bode

werkplaatsmanager
E-mail: bode@niham.com
Kan ik u helpen?
vraag stellen bel me terug of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Vraag stellen
Verkoop Werkplaats of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Bel me terug

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33