Vestiging Den Haag


WERKPLAATSAFSPRAAK MAKEN

Niham Den Haag B.V.
Tiber 1 (Forepark)
2491 DL Den Haag
Telefoon: 070 – 3153333

KvK-nr.: 27289129
Bank: ABN AMRO
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL39ABNA0421935987

Correspondentieadres
Postbus 145
2260 AC LEIDSCHENDAM
Email: info@niham.com

Showroom
Ma t/m vr: 08:00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09:00 – 17:00 uur
Email: verkoopforepark@niham.com

                                             

Receptie

Maandag t/m vrijdag: 07:30 – 18:00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 12:00 uur
Email: receptieforepark@niham.com

Onze wachtruimte is van alle gemakken voorzien zoals lectuur, koffie, thee, WiFi en een computer met internet toegang. 

Werkplaats
Maandag t/m vrijdag: 08:10 – 17.00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 12:00 uur
Email: wplforepark@niham.com


Magazijn
Maandag t/m vrijdag: 08:15 – 17.00 uur
Email: partsforepark@niham.com

Contactpersonen afdeling verkoop

Marc van Snippenburg

Marc van Snippenburg

directeur sales
06 233 56 925
E-mail: vansnippenburg@niham.com
Aanwezig: Ma, Di, Wo, Do, Vr, Za
René Mouthaan

René Mouthaan

verkoopleider / taxfree sales
E-mail: mouthaan@niham.com
Aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za.
Patrick van Staalduinen

Patrick van Staalduinen

verkoopadviseur / taxfree sales
E-mail: vanstaalduinen@niham.com
Aanwezig: Ma, Di, Wo, Vr, Za
Arjan Visser

Arjan Visser

occasionmanager
E-mail: visser@niham.com
Aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za
Patrick Ziolo

Patrick Ziolo

verkoopadviseur
E-mail: ziolo@niham.com
Aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za
Jan ten Hoorn

Jan ten Hoorn

verkoopadministratie / verkoopadviseur
E-mail: tenhoorn@niham.com
Aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za
Arthur Swolfs

Arthur Swolfs

verkoop administratie
E-mail: swolfs@niham.com
Aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za
Bob Brunt

Bob Brunt

accountmanager fleetsales
E-mail: brunt@niham.com
Aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za
Vanity van der Voet

Vanity van der Voet

Klantencontactcentrum Sales
E-mail: vandervoet@niham.com
Aanwezig: Ma, Di, Wo, Do, Vr

Contactpersonen afdeling werkplaats

Remi Sebel

Remi Sebel

directeur after sales
E-mail: sebel@niham.com
Bas Teerink

Bas Teerink

werkplaatsreceptionist
E-mail: teerink@niham.com
Paul van Diggelen

Paul van Diggelen

werkplaatsreceptionist
E-mail: vandiggelen@niham.com
Piet Plat

Piet Plat

werkplaatsreceptionist
E-mail: plat@niham.com
Radish Lachman

Radish Lachman

werkplaatsreceptionist/partsmedewerker
E-mail: lachman@niham.com
Gerard Kock

Gerard Kock

aftersales manager
E-mail: kock@niham.com
João Borralho Guerreiro

João Borralho Guerreiro

werkplaatsmanager
E-mail: joao@niham.com
Anja van Staalduinen

Anja van Staalduinen

klantenzaken after sales
E-mail: frerichs@niham.com
Jose van der Leden

Jose van der Leden

telefoniste / receptioniste
E-mail: vanderleden@niham.com
Nathalie Tielak

Nathalie Tielak

host
E-mail: nathalie@niham.com

Contactpersonen afdeling magazijn

Jan Roos

Jan Roos

partsmanager
E-mail: roos@niham.com
Dick Teske

Dick Teske

partsmedewerker /aanspreekpunt schadebedrijven
E-mail: partsforepark@niham.com
Fred Schenkeveld

Fred Schenkeveld

partsmedewerker
E-mail: partsforepark@niham.com
Kan ik u helpen?
vraag stellen bel me terug of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Vraag stellen
Verkoop Werkplaats of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Bel me terug

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33