Vestiging Den Haag


WERKPLAATSAFSPRAAK MAKEN

 

Niham Den Haag B.V.

Tiber 1 (Forepark)
2491 DL Den Haag


Telefoon: 070 – 3153333


KvK-nr.: 27289129
Bank: ABN AMRO
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL39ABNA0421935987

 

Correspondentieadres

Postbus 145
2260 AC LEIDSCHENDAM
e-mail : info@niham.com

 

Showroom

Maandag t/m vrijdag: 08:00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09:00 – 17:00 uur
Email: verkoopforepark@niham.com

                                             

Receptie

Maandag t/m vrijdag: 07:30 – 18:00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 15:00 uur
email: receptieforepark@niham.com

 

Onze wachtruimte is van alle gemakken voorzien zoals lectuur, koffie, thee, WiFi en een computer met internet toegang. Voor onze kleine gasten is er een Lego speeltafel beschikbaar.

 

Werkplaats

Maandag t/m vrijdag: 08:10 – 17.00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 15:00 uur


email: wplforepark@niham.com

 

Magazijn

Maandag t/m vrijdag: 08:15 – 17.00 uur
email: partsforepark@niham.com

 

 

 

Contactpersonen afdeling verkoop

 

 Marc van Snippenburg
 
directeur sales 


 06 233 56 925

 email: vansnippenburg@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Wo, Do, Vr, Za

 

 René Mouthaan
 verkoopleider / taxfree sales


 email: mouthaan@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za.

 Patrick van Staalduinen
 verkoopadviseur / taxfree sales


 email: vanstaalduinen@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Wo, Vr, Za.

 

 Arjan Visser
 occasionmanager


 email: visser@niham.com
 aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za

Arthur Swolfs
verkoopadviseur


 email: swolfs@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za

   

 

Patrick Ziolo
verkoopadviseur

 

email: ziolo@niham.com
aanwezig: Di t/m Vr

 

 

Jan ten Hoorn 
 verkoopadviseur


 email: tenhoorn@niham.com
 aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za

 

   

Bob Brunt 
accountmanager  fleetsales

 

email: brunt@niham.com
aanwezig: Di t/m Za

 

 

Vanity van der Voet
Klantencontactcentrum Sales

 

email:  vandervoet@niham.com
aanwezig: Ma t/m Vr

     

 

 

Contactpersonen afdeling werkplaats

 

 Remi Sebel 
 directeur after sales
 

email: sebel@niham.com

   

Bas Teerink
werkplaatsreceptionist

 

email: teerink@niham.com


 Paul van Diggelen
 werkplaatsreceptionist
 

email: vandiggelen@niham.com

 

 Piet Plat
 werkplaatsreceptionist
 

email: plat@niham.com

 

 

Gerard Kock
aftersales manager

 

email: kock@niham.com

 

 

João Borralho Guerreiro
werkplaatsmanager


email: joao@niham.com

 

Nathalie Tielak
host

 

email: nathalie@niham.com

 

   

Anja van Staalduinen
klantenzaken after sales

 

email: frerichs@niham.com

Jose van der Leden
telefoniste / receptioniste

 

email: vanderleden@niham.com

   

 

 

 

 

     


 

Contactpersonen afdeling magazijn

 

 Jan Roos
 
partsmanager

 

email: roos@niham.com

 

 Dick Teske
 
partsmedewerker /aanspreekpunt schadebedrijven

 

email: partsforepark@niham.com

   

 Frank Raats
 
partsmedewerker

 

email: partsforepark@niham.com

     

 Fred Schenkeveld
 
partsmedewerker

 

email: partsforepark@niham.com

   

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Kan ik u helpen?
vraag stellen bel me terug of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Bel me terug

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33