Vestiging Delft


WERKPLAATSAFSPRAAK MAKEN

Niham Delft B.V.

Schieweg 77
2627AT Delft

 

Telefoon: 015 – 251 23 70

 

KvK.: 60906065
Bank: ABN AMRO
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL39ABNA0421935987

 

Correspondentieadres

Postbus 145

2260 AC LEIDSCHENDAM

 

Showroom

Maandag t/m vrijdag: 08.00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09.00 – 17.00 uur
email: verkoopdelft@niham.com

 

Receptie

Maandag t/m vrijdag: 08.15 – 17.30 uur
Zaterdag: 10.00-12.00 (Noodhulp)
email: receptiedelft@niham.com


Werkplaats

Maandag t/m vrijdag: 08.15 – 17.00 uur
Zaterdag: 10.00-12.00 (Noodhulp)
email: wpldelft@niham.com

 

Magazijn

Maandag t/m vrijdag: 08.00-17.00 uur
Email: partsdelft@niham.com

 
 

Cor Regeer

vestigingsmanager 

email: regeer@niham.com

 

Raymond Netten

werkplaatsreceptionist/ magazijn

email: netten@niham.com

 

Feddo Hoogendijk

verkoopadviseur / taxfree sales

email: hoogendijk@niham.com

   

Bertus Huisman

werkplaatsreceptionist

email: huisman@niham.com

 

Bob Brunt

verkoopadviseur

email: brunt@niham.com

 

Edward Rasidin

werkplaats chef

email: rasidin@niham.com

 

Kan ik u helpen?
vraag stellen bel me terug of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Bel me terug

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33