Vestiging Den Haag


WERKPLAATSAFSPRAAK MAKEN

Niham Den Haag B.V.

Tiber 1 (Forepark)
2491 DL Den Haag


Telefoon: 070 – 3153333


KvK-nr.: 27289129
Bank: ABN AMRO
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL39ABNA0421935987

 

Correspondentieadres

Postbus 145
2260 AC LEIDSCHENDAM
e-mail : info@niham.com

 

Showroom

Maandag t/m vrijdag: 08:00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09:00 – 17:00 uur
Email: verkoopforepark@niham.com

                                             

Receptie

Maandag t/m vrijdag: 07:30 – 18:00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 15:00 uur
email: receptieforepark@niham.com

 

Onze wachtruimte is van alle gemakken voorzien zoals lectuur, koffie, thee, WiFi en een computer met internet toegang. Voor onze kleine gasten is er een Lego speeltafel beschikbaar.

 

Werkplaats

Maandag t/m vrijdag: 08:10 – 17.00 uur
Zaterdag (noodhulp) 09:00 – 15:00 uur


email: wplforepark@niham.com

 

Magazijn

Maandag t/m vrijdag: 08:15 – 17.00 uur
email: partsforepark@niham.com

 

 

 

Contactpersonen afdeling verkoop

 

 Dirk van Gestel
 directeur sales


 email: vangestel@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za

 


 René Mouthaan

 verkoopleider / taxfree sales


 email: mouthaan@niham.com
 aanwezig: Ma, Wo, Do, Vr, Za.

 Patrick van Staalduinen
 verkoopadviseur / taxfree sales


 email: vanstaalduinen@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Wo, Vr, Za.

 

 Arjan Visser
 occasionmanager


 email: visser@niham.com
 aanwezig: Di, Wo, Do, Vr, Za

 Arthur Swolfs

 verkoopadviseur


 email: swolfs@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Do, Vr, Za.

 

 Marc van Snippenburg
 manager fleetsales Niham groep


 06 233 56 925

 email: vansnippenburg@niham.com
 aanwezig: Ma, Di, Wo, Do, Vr

 Wouter van Dijk 
 verkoopadviseur


 email: wvandijk@niham.com

 aanwezig: Ma, Wo, Do, Vr, Za

     

Bob Brunt

verkoopadviseur

email: brunt@niham.com
aanwezig: Ma, Di, Wo, Do, Vr

 

 

Contactpersonen afdeling werkplaats

 

 Remi Sebel 
 directeur after sales
 email: sebel@niham.com
   Peter Hollaar
 Werkplaatsreceptionist
 email: hollaar@niham.com

 Paul van Diggelen
 Werkplaatsreceptionist
 email: vandiggelen@niham.com
   Piet Plat
 Werkplaatsreceptionist
 email: plat@niham.com

 

 Gerard Kock
 Aftersales manager
 email: kock@niham.com

 

João Borralho Guerreiro
werkplaatsmanager
email: joao@niham.com

Nathalie Tielak
telefoniste / receptioniste
email: nathalie@niham.com 
   Jose van der Leden
 telefoniste / receptioniste
 email: vanderleden@niham.com
 Anja van Staalduinen
 Klantenzaken
 email: frerichs@niham.com
     


 

Contactpersonen afdeling magazijn

 

 Jan Roos

 partsmanager

 email: roos@niham.com

 

 Dick Teske

 partsmedewerker /

 aanspreekpunt schadebedrijven

 email: partsforepark@niham.com

   

 Frank Raats

 partsmedewerker

 email: partsforepark@niham.com

     

 Fred Schenkeveld

 partsmedewerker

 email: partsforepark@niham.com

   

 Aad Bleyie

 logistiek medewerker

 email: partsforepark@niham.com

 

     

 

Contactpersonen afdeling Marketing

 

 Marc van Snippenburg

 Marketing

 email: vansnippenburg@niham.com

 

 Eva van Loon

 Grafisch ontwerp, Social Media & Marketing
 email: vanloon@niham.com

 

Kan ik u helpen?
vraag stellen bel me terug of neem contact met ons op
info@niham.com 070 315 33 33
Bel me terug

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33

Vraag stellen

of neem contact met ons op

info@niham.com 070 315 33 33